Mulleners VastgoedViro
TrivioWillemsen Bike NationRabobank Centraal Zuid-LimburgBDORD4Parkhotel ValkenburgCCN SportswearBornWood 15Mengelers GroepLuijten AdvocatenDACT SafetyMeka Uniclean SupplyPro Cycle FitVakantiewereldKembitJacobs Milieu AdviesCrijns Bouwmaterialen BVBioracerD&D VerhuurRestaurant El GrecoRanking HelmetsHalo WheelsSKS GermanyEnergy HRGlobal Cycling MovementsFuji BikesVittoriaWishboneHighlite InternationalRijmar Roermond
Alle sponsoren

Nieuws

Nieuwe editie van 'Het Sterretje' (voor al onze jeugdleden)

dinsdag, 3 oktober 2017 om 20:23

Er is weer een nieuwe editie van 'Het Sterretje'. 'Het Sterretje' is een periodieke nieuwsbrief voor al onze jeugdleden en hun ouders / verzorgers. In deze editie het laatste nieuws en informatie over onder andere onze clubkampioenen, onze cyclocrosstrainingen en trainingsmogelijkheden in de komende winterperiode.

Klik HIER voor de digitale versie.

 

 


Nieuwsoverzicht