Parkhotel ValkenburgViro
Albert Heijn XL BrusselsepoortLuna RossaBioracerD&D VerhuurTeam Jumbo-Visma AcademyBorn SportGroenLeven B.V.ABLOCQ-RoofClips Cycling Mallorca
Alle sponsoren

Nieuws

Algemene Ledenvergadering op 28 april 2014

dinsdag, 25 februari 2014 om 16:28

De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van TWC Maaslandster Zuid-Limburg vindt plaats op maandag 28 april aanstaande. We beginnen om 20:00 uur in de grote vergaderzaal van het Sport & Leisure Park (Hofstraat 5) te Landgraaf. Naast de vaste agendapunten (zoals bijv. Kascontrole, Jaarverslag 2013 en mutaties binnen het bestuur) die volgens de statuten van onze vereniging op de agenda moeten, is het ook een mooie gelegenheid om met het bestuur van gedachten te wisselen over de toekomst van onze vereniging. Alle leden van onze vereniging zijn van harte welkom! Reserveer deze datum dus alvast in uw agenda. Wij rekenen op een hoge opkomst!

 


Nieuwsoverzicht