Parkhotel ValkenburgViro
Megaland LandgraafRabobank Centraal Zuid-LimburgBDOBistro Le SoigneurRD4Albert Heijn XL BrusselsepoortEnervitLuna RossaCrijns Bouwmaterialen BVBioracerD&D Verhuur
Alle sponsoren

Nieuws

Geslaagde cross trainingen bij TWC Maaslandster Zuid-Limburg

dinsdag, 25 februari 2014 om 22:48

Het initiatief om vanaf september 2013 tot februari 2014 meervoudig Nederlands kampioen Crossen Noël van der Leij te benaderen om onze jeugd te komen trainen was een schot in de roos! Gedurende bijna 6 maanden heeft Noël op een voortreffelijke manier op de dinsdagavonden op de cross accommodatie (rondom de BMX baan in landgraaf), onze jeugd de kneepjes van het cross vak bijgebracht. Zelfs de oudere (en meer ervaren) crossers waren vol lof over dit initiatief. Gemiddeld waren er telkens tussen de 15 en 25 jeugdrenners aanwezig. Ook de wisselwerking met de BMX jeugd (samen warming up en cooling down) was hartverwarmend. De jeugdrenners van de beide afdelingen konden op die manier eens een ‘kijkje bij elkaar in de keuken’ nemen. Langs deze weg willen wij de initiatiefnemers nogmaals complimenteren en bedanken! Het bestuur spreekt de verwachting uit dat dit succesvolle initiatief een vervolg zal krijgen.

 

 


Nieuwsoverzicht