Parkhotel ValkenburgViro
Megaland LandgraafRabobank Centraal Zuid-LimburgBDOBistro Le SoigneurTrivioRD4Mengelers GroepMeka Uniclean SupplyCrijns Bouwmaterialen BVBioracerD&D Verhuur
Alle sponsoren

Nieuws

Clubkampioenen Jeugd 2018

maandag, 9 juli 2018 om 19:59

Afgelopen zondag 8 juli 2018 vond weer de Geonius Jeugdronde plaats in Schinnen. Op een super uitdagend parcours namen onze jeugdrenners het op tegen de andere klasbakken uit Nederland. Naast deze zware wedstrijden, werden tevens ook de clubkampioenschappen gehouden van onze verenigingen. Onze rennertjes hadden zich schrap gezet en reden dan ook allemaal een dijk van een wedstrijd. Uiteindelijk zijn de volgende renners in 2018 CLUBKAMPIOEN van TWC Maaslandster Zuid-Limburg geworden.

Categorie 3: Judith Alleleijn
Categorie 4: Jasper Simons
Categorie 5: Jipp Franken
Categorie 6: Colin Strik 
Categorie 7: Jesper Schins

Wij feliciteren allen met deze mooie prijs en wensen hun nog veel succes en plezier in de rest van het seizoen 2018!

 

 


Nieuwsoverzicht