Parkhotel ValkenburgViro
Megaland LandgraafRabobank Centraal Zuid-LimburgBDOBistro Le SoigneurTrivioRD4Mengelers GroepMeka Uniclean SupplyCrijns Bouwmaterialen BVBioracerD&D Verhuur
Alle sponsoren

Nieuws

D&D Verhuur blijft TWC Maaslandster Zuid-Limburg trouw

zondag, 23 december 2018 om 11:52

Eerder deze week was ons bestuurslid John Willemsen te gast bij D&D Verhuur te Kerkrade. Samen met de heer Huub Dorscheidt werd de nieuwe samenwerkingsovereenkomst voor de komende 3 jaren beklonken. Wij zijn erg bij dat D&D Verhuur onze vereniging ook in de komende 3 jaren weer ondersteund als sponsor.

Naast de verhuur van dranghekken (waar velen van ons D&D Verhuur van kennen) levert het bedrijf ook bouwhekken met of zonder zeil, evenementhekken, verkeersmaterialen en roadblocks, stage- barriers, jurywagens met geluid en foto-finish apparatuur. In de loop der jaren is het bedrijf uitgegroeid tot een volwaardige leverancier in afzettingen door geheel Europa.

Dorscheidt & Dorscheidt 
sterk in mobiel hekwerk
Nievelsteenstraat 30
6471 CB  Kerkrade
Parkstad Nr. 3720
info@dranghekverhuur.nl
www.dranghekverhuur.nl

 

 


Nieuwsoverzicht