Parkhotel ValkenburgViro
Megaland LandgraafRabobank Centraal Zuid-LimburgBDOBistro Le SoigneurTrivioRD4Mengelers GroepMeka Uniclean SupplyCrijns Bouwmaterialen BVBioracerD&D Verhuur
Alle sponsoren

Nieuws

Drukbezochte Oliebollenrit (zondag 30 december)

zondag, 30 december 2018 om 16:28

Op zondagochtend 30 december werd onze traditionele Oliebollenrit verreden. Vanaf diverse locaties werd er door verschillende afdelingen van onze vereniging koers gezet naar onze nieuwe hoofdsponsor Parkhotel Valkenburg. Rond de klok van 11:00 uur arriveerden daar zo'n 60 sportievelingen.

Na de korte eindejaarstoespraak van voorzitter Wil Sijstermans smaakten de oliebollen, de berlinerbollen en de vers gebakken wafels meer dan voortreffelijk. Vanzelfsprekend werd er ook nog stil gestaan bij het overlijden van onze fietsvriend Ernest Frissen.

Tegen 12:00 uur werden alle racefietsen en mountainbikes weer uit de stalling gehaald en reden alle groepen weer huiswaarts.

WIj wensen al onze leden, sponsoren en volgers een mooi en veilig einde van 2018 en een fantastisch begin van 2019!

 

 


Nieuwsoverzicht