Parkhotel ValkenburgViroTeam Jumbo-Visma Academy
Megaland LandgraafRabobank Centraal Zuid-LimburgBDOBistro Le SoigneurRD4Albert Heijn XL BrusselsepoortEnervitLuna RossaCrijns Bouwmaterialen BVBioracerD&D Verhuur
Alle sponsoren

Nieuws

Clinic Jumbo Visma Academy groot succes.

woensdag, 21 april 2021 om 20:24

De serie van 10 clinics die we samen als TWC Maaslandster Zuid Limburg samen met Jumbo Visma Academy organiseren op het terrein van Adelante zijn een groot succes, samen de leden van onze jeugdafdelingen zijn zo’n 20 kinderen en jeugdigen actief. Onze trainer Jasper Irik met ondersteuning van onze jeugdcoördinator Albert zorgt voor een gevarieerd programma waarbij kinderen en jeugdige op een speelse manier kennis kunnen maken met de wielersport. Bijgaand een aantal foto’s die afgelopen dinsdag gemaakt zijn.

Voor ons als vereniging is dit een mooie activiteit waardoor de deelnemers op een laagdrempelige manier kennis kunnen maken met de wielersport. Een aantal van hen heeft reeds aangegeven dat ze verder willen gaan bij onze vereniging en lid willen worden.

 

 


Nieuwsoverzicht